Суспільство

Бюджетні заклади Олександрії перейдуть на дистанційний режим роботи

 Автор: Валерія Жовтун. 2969

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на пневмонію та COVID-19 в Олександрії прийняли рішення перевести всі бюджетні установи міста на дистанційний режим роботи.

covidkredyt

Як повідомляє Олександрійська міська рада, таке рішення прийняли 8 жовтня на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Для оформлення соціальних пільг і допомог звертатися в Центр адміністративних послуг та у соцслужби потреби немає. Громадянам, які отримували субсидії або через комісію як виняток, субсидія буде перерахована автоматично. Для тих, хто має зміни у складі сім’ї, вперше подає документи на субсидію або оформлення інших пільг чи допомог, документи можна надіслати до управління соцзахисту через Укрпошту за адресою: вул. Шевченка, 109; на електронну пошту upszn@omvk.kr-admin.gov.ua або вкласти у скриньку, що знаходиться біля будівлі управління праці та соціального захисту населення.

Також комісія з ТЕБ та НС рекомендувала керівникам установ обласного і державного підпорядкування також перевести своїх працівників на дистанційний режим роботи.

У місті також мають посилити контроль за дотриманням карантинних норм і маскового режиму у громадському транспорті, закладах громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування населення.

У медичних закладах заборонені планові медогляди, планові операції.

Батькам рекомендували без нагальної потреби не випускати дітей на вулицю.

За інформацією начальниці місцевого управління охорони здоров’я пані Темник, наразі у стаціонарах міста перебуває 81 хворий з пневмонією, 5 із яких в реанімації, а також 4 дитини. 76 олександрійців з пневмонією лікуються вдома.

Із 60 тестів на ПЛР, які вчора були відправлені в обласний лабораторний центр, 13 – позитивні.

Загалом в Олександрії наразі 22 хворих на коронавірус.

 

Поширюйте

Коментуйте