Суспільство

Кіровоградщина: члени територіальної виборчої комісії поширюють політичну агітацію

. 2556

У соцмережах від імені голови та членкині Олександрійської міської територіальної виборчої комісії поширюють рамку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя. Команда Сергія Ларіна». Відповідні світлини з політичною агітацією опублікували на сторінці з фото голови комісії Валентини Вечірко та Олени Верезуб (у соцмережах - Кравцова).

 

06.10.2020 Kr Larin Vet

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

На Facebook-сторінці зі світлиною Валентини Вечірко головне фото тривалий час було з рамкою політичної партії. Напередодні Дня вчителя розмістила рамку – «Дякую за знання, вчителю». Також на сторінці опублікована світлина із членами територіальної виборчої комісії.

У коментарі ОПОРИ Валентина Вечірко підтвердила, що виставляла загальне фото з рамкою політичної партії. «Я не вважаю це агітацією, адже це моя особиста сторінка», – наголосила голова ТВК.

Нагадаємо, Валентина Вечірко очолила міську ТВК за поданням партії «Опозиційна платформа – За життя».

На сторінці Facebook Олени Кравцової розміщена світлина членкині Олександрійської міської ТВК Олени Верезуб. У соцмережах також розмістили рамку політичної партії. До того ж у соцмережах постять агітацію чинного Олександрійського міського голови Степана Цапюка.

Нагадаємо, Олена Верезуб стала членом територіальної виборчої комісії за поданням «Опозиційної платформи – За життя».
Отримати коментар в Олени Верезуб не вдалося.

06.10.2020 Kr Ver

06.10.2020 Kr Ver1

«Йдеться про чинних членів територіальних виборчих комісій, які не можуть агітувати. Дописи у соціальних мережах на підтримку партій, де розміщені світлини повноважених осіб, сприймаються як агітація за ті чи інші політичні сили», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Згідно з пунктом 3 частини 1 статтею 57 Виборчого кодексу України участь у передвиборчій агітації забороняється членам виборчих комісій під час виконання обов'язків членів виборчих комісій на строк здійснення повноважень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама