Суспільство

Місцевим органам влади планують передати повноваження зі встановлення тарифів

. 1198

З 2021 року планують передати повноваження зі встановлення тарифів від НКРЕКП до місцевих органів влади.

Depositphotos 13513212 s 2019

Про це повідомляє Мінрегіон.

Уряд підтримав розроблений Мінрегіоном законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

Змінами передбачається передача повноважень з ліцензування господарської діяльності у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення і, відповідно, встановлення тарифів на теплову енергію та комунальні послуги від НКРЕКП до місцевих органів влади. Зокрема, передати 27 підприємств теплопостачання та 52 підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, ліцензуватимуть діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення обласні, Київська міські держадміністрації, а тарифи на теплову енергію та комунальні послуги встановлюватимуть органи місцевого самоврядування.

Своєю чергою, у НКРЕКП залишаться повноваження з ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на ТЕЦ, ТЕС, атомних електростанціях, когенераційних установках та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії відповідним суб’єктам господарювання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама