Суспільство

Музей мистецтв презентував виставку до Дня художника (ФОТО)

. 2391

 Виставку художніх творів до Дня художника відкрили 8 жовтня в Музеї мистецтв у Кропивницькому.

DSC 0334

Як повідомляють представники музею, в експозиції представлені роботи з Всеукраїнського пленеру, який проходив в рамках 50-го ювілейного Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» – Артпроєкту «Світ очима художників».

Це 12 робіт митців з Києва та Івано-Франківська: Світлана Шиль, Федір Матейчук, Олександр Кольцов, Світлана Грамм, Валентина Плавун та Марія Віннічук.

На виставці також представлені роботи місцевих художників, учасників мистецької акції – пленеру «Вересневим самоцвітам-50», започаткованої Музеєм мистецтв цьогоріч у вересні 2020 року. На них театральна тематика, архітектурне розмаїття міського пейзажу, мальовничі куточки міста та «Хутора Надії». Це твори Андрія Хвороста, Валерія Давидова, Анатолія Кімнатного, Ольги Коломієць, Ірини Зантарії, Мирослави Липи, Ірини Кухаренко, Олександра Кир’янова, Ольги Краснопольської, Ірини Терещенко, Анни Татарової, Дмитра Скорейка, Юлії Малєжик, Лобові Гусєвої, Ксенії Ракши, Марії Войченко, Юлії Тарасової, Марини Безуглої.

В експозиції представлені і інші роботи місцевих художників. Виразні мальовничі твори заслуженого художника України Фелікса Полонського, Анатолія Шаповалова, Олександра та Людмили Демиденків, декоративні твори Василя Коваля, цікаві керамічні твори Миколи, Нелі Фірсових та Лариси Кулініч, живопис Володимира Волохова, декоративний розпис Наталії Федорової, яскраві абстракції Олега Рудого.

Музей мистецтв (вулиця Велика Перспективна, 60) приймає відвідувачів з одночасним відвідуванням виставкової зали (1 особи на 5 кв. м) та дотримання соціального дистанціювання (при обов’язковій наявності маски).

DSC 0327

DSC 0340

DSC 0299 1

DSC 0342

DSC 0346

Поширюйте

Коментуйте


Реклама