Суспільство

Добровеличківська селищна ТВК тричі відмовила "ЄС": партія звернулась до ЦВК

. 832

 

«Європейська Солідарність» вимагає від Центральної виборчої комісії припинити повноваження Добровеличківської селищної територіальної виборчої комісії через порушення Виборчого кодексу України.

 

Про це повідомляє офіційний сайт партії.

Добровеличківська СТВК чотири рази ухвалювала постанови про відмову в реєстрації кандидатів від партії «Європейська Солідарність» на виборах до селищної ради.

Нагадаємо, дві постанови вже визнані протиправними і скасовані рішеннями Кіровоградського окружного адміністративного суду від 30 вересня та від 2 жовтня 2020 року. Суд зобовязав Добровеличківську СТВК розглянути документи про реєстрацію кандидатів від партії «Європейська Солідарність».

Через це партія також звернулась до Новоукраінської районної територіальної виборчої комісії із заявою про дострокове припинення повноважень Добровеличківської СТВК. Районна ТВК не змогла ухвалити рішення за заявою «Європейської Солідарності».

Тим часом Добровеличківська СТВК ухвалила ще дві постанови від 5 та 7 жовтня і втретє та вчетверте відмовилась реєструвати кандидатів від «ЄС».

Як відомо, Виборчий кодекс України не передбачає можливості ухвалення виборчою комісією з одного і того ж питання двох постанов одночасно з однаковим рішенням.

Таким чином, Добровеличківська СТВК не виконує рішення судів, діє за межами виборчого законодавства і перешкоджає реєстрації кандидатів від «Європейської Солідарності», вважають в партії та звертаються до ЦВК аби припинити її повноваження.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама