Суспільство

Капремонти приймальних відділень в опорних лікарнях можуть не завершити до кінця року?

. 2618

Наразі під питанням завершення до кінця 2020-го капітальних ремонтів семи приймальних відділень лікарень в Кіровоградській області.

 likar copy copy

Таку заяву зробив сьогодні, 12 жовтня, під час апаратної наради в облдержадміністрації перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.

– Думаю, що до кінця цього року всі об’єкти інфраструктури ми підтягнемо і закриємо, за виключенням, звичайно, у мене великий песимізм щодо приймальних відділень і закладів лікування, – зазначив Валерій Жалдак.

За його словами, у планах переглянути і посилити підходи до планування організації роботи з капітального будівництва проєктів в рамках “Велике будівництво”, зокрема, приймальних відділень.

Нагадаємо, йдеться про капремонт приймальних відділень в обласній лікарні, лікарні швидкої медичної допомоги, Олександрійській, Знам’янській міських лікарнях, Світловодській, Гайворонській, Добровеличківській центральних районних лікарнях.

Зазначимо, ще в липні Кіровоградщина чекала фінансування на облаштування нових приймалень, тоді як про їх капремонт було відомо ще з початку року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама