Суспільство

Керівник Теплоенергетика прокоментував «зрив» опалювального сезону у Кропивницькому

. 2536

Станом на 13 жовтня підприємство «Теплоенергетик» готове до початку опалювального сезону у Кропивницькому.

 

teplo

Підприємство технічно може розпочати опалювальний сезон. Ті руйнування, які є зараз на теплових мережах в місті не призведуть до зриву опалювального сезону. Загрози зриву опалювального сезону з технічних причин відсутні, – каже керівник КП «Теплоенергетик».

Нагадаємо, 9 жовтня НАК «Нафтогаз України» повідомила, що «Теплоенергетик» має борг. Необхідна мінімальна сума до сплати для відновлення газопостачання підприємству становить 555 тис. 797 грн за договором реструктуризації заборгованості.

Сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу керівник КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник повідомив, що інформація щодо боргу підприємства по сплаті реструктуризації 555 тисяч гривень виявились технічною помилкою працівників НАК «Нафтогаз».

Працівник «Нафтогазу» перекинув суму у внутрішньому обліку на інший договір. Він того не мав права робити. Вчора знайшли і визнали цю помилку, – каже Олександр Чельник.

Нагадаємо, попередньо розпочнуть опалювальний сезон 2020/2021 року в Кропивницькому, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищуватиме вісім градусів тепла. В загальноосвітніх навчальних закладах планують розпочати опалювальний сезон з 27 жовтня, після канікул.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама