Суспільство

Військовослужбовці 3-го полку отримали нагороди (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3042

З нагоди Дня захисника України нагородили військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

 

zah0g

Як повідомили нас сайті полку, 13 жовтня, напередодні свята в частині відбулось урочисте шикування. Привітати військовослужбовців прийшли начальник Кіровоградського гарнізону полковник Ярослав Кучер, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, радних з питань АТО Валерій Вєхтєв та волонтерки організації «Армія SOS» Вікторія Касьянова та Оксана Червоная.

На початку заходу присутні вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання.

Військовослужбовці отримали свої нагороди: бойовий орден За мужність ІІІ ступеня та відзнаки командувача ССО «Іду на Ви» І-ІІ ступенів, грамоти та подяки Командувача ССО, міської ради та обласної адміністрації, народну волонтерську нагороду Срібного вовкулаку.

Всі нагороджені отримали свої відзнаки з рук командира військової частини полковника Олександра Трепака.

Хочу подякувати вам всім, що в такий нелегкий час ви є прикладом і сьогодні отримуєте заслужені нагороди, якими держава і народ України кажуть вам “Дякую”. То ж я вам ще раз дякую за те, що стоїте поруч, за те, що захищаєте Україну, – сказав у вітальному слові полковник Трепак.

zah5

Поширюйте

Коментуйте