Суспільство

У Кропивницькому створюють умови для інвестора під готельний бізнес-центр

. 3201

Сьогодні на сесії міської ради Кропивницького депутати підтримали рішення про розроблення проєкту землеустрою про відведення земельної ділянки в постійне користування, де нині розміщений готельний комплекс «Київ».

 hilton 1 copy

Згідно з рішенням, комунальному підприємству «Управління будинками міської ради міста Кропивницького» надали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою про відведення земельної ділянки в постійне користування по вулиці Великій Перспективній, 50. Орієнтовна площа ділянки 0,3740 га під громадською забудовою. Призначення ділянки - для  обслуговування готелю.

Пропозицію на сесію вніс міський голова Андрій Райкович.

Зазначимо, що на базі колишнього готелю “Київ” у Кропивницькому планують створити готельний бізнес-центр міжнародного рівня. Попередньо його повернули в комунальну власність міста з оренди.

"Це рішення є дуже важливим для міста. Воно надасть змогу зберегти цю земельну ділянку за комунальною власністю і в подальшому будівля готелю експлуватуватиметься за цільовим призначенням,  за ним буде закріплюватись земельна ділянка і нам буде простіше знайти інвестора, щоб на базі готелю "Київ" збудувати сучасний готельний комплекс", - каже начальник управління комунальної власності Олег Колюка.

 Нагадаємо, у 2019 Кропивницький відвідав Президент України Петро Порошенко. Тоді він заявив, що в майбутньому бачить у Кропивницькому готелі таких всесвітньовідомих мереж як Hilton та Four Seasons.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама