Суспільство

Ще два виші у Кропивницькому навчатимуться дистанційно

 Автор: Ірина Маслюкова. 3690

Тимчасово запровадять дистанційне навчання в льотній академії та медуніверситеті.

dustan

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки України рекомендували встановити осінні канікули в школах з 15 до 30 жовтня, а профтехучилищам та вишам рекомендують з 15 жовтня до 15 листопада перейти на дистанційне навчання. Так у Кропивницькому Центральноукраїнський національний технічний університет тимчасово перейшов на дистанційне навчання.

Як повідомили на сайті льотної академії, запровадили тимчасовий перехід на дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада. Викладачам рекомендували використовувати платформу Moodle.

У Донецькому національному медичному університеті також навчатимуться дистанційно.

14 жовтня у викладачки медичного університету виявили COVID-19. Як повідомив декан медичного факультету №2 Петро Сидоренко, з 3 жовтня працівниці на роботі не було, вона перебувала на лікарняному. Безпосереднього контакту зі студентами до отримання лікарняного також не мала: навчання в ДНМУ проходить за змішаною формою - якщо є можливість, студенти навчаються дистанційно, – повідомили на фейсбук-сторінці вишу.

Працівники однієї кафедри та контактні особи перебувають на самоізоляції.

Декан медичного факультету №2 також додав, що з ректоратом університету попередньо погоджено перехід обох факультетів на дистанційне навчання після складання іспиту КРОК-1 20 та 21 жовтня.У ці дні студенти обох факультетів у Кропивницькому, окрім тих, що складають іспит, також навчатимуться дистанційно.

Як навчатимуться школярі у Кропивницькому найближчі тижні читайте за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте