Суспільство

Леонід Шмаєвич: Команда Стрижакова абсолютно точно розуміє, за чим майбутнє міста

. 5862

Як повідомлялося раніше, кандидат в мери Кропивницького, лідер партії «Перспектива міста» Артем Стрижаков публічно презентував свою стратегію розвитку міста. Її підтримали відомі кропивничани - фахівці різних сфер. Серед них – заслужений працівник транспорту України, академік аерокосмічної академії Леонід Шмаєвич.

121651053 354301639127338 8063450621357063764 n

«Я за Артемом Стрижаковим спостерігаю досить багато років, ще з минулих виборів. Це вже досвідчена людина, яка постійно прогресує. По-перше, він постійно навчається. Мені приємно, що він має три освіти, що він захистив кандидатську за цей час. В той же час він цілком зріла людина, яка характеризується як і успішний підприємець, і людина, яка переймається містом. Мені імпонує, що в нього сильна команда, він і сам навчає, і, можливо, і сам вчиться у них. І те, що вони не обмежили себе Кіровоградом, а навчаються в інших містах. Вони були, наприклад, в Тернополі, про це місто я багато знаю і здивований, як він буквально за останні роки дуже змінив своє лице і при меншому бюджеті, ніж Кіровоград зараз, має набагато більше успіхів в створенні життєвого простору. А це дуже важливо для кожного жителя міста чи для гостей», - констатував Шмаєвич.

«Що мені подобається у команді Стрижакова – ці люди абсолютно точно розуміють, за чим майбутнє Кіровограда. У створенні тих же робочих місць, а значить - створенні умов для інвесторів. Важливо, щоб у Кіровограді були робочі місця і студенти знали, що по закінченню вишів вони зможуть влаштуватися і мати престижні заробітні плати. Для мене це також дуже болісне питання, що Кропивницький займає перше місце по внутрішній міграції трудових сил по країні. Найбільша кількість автобусів, які кожен день десятками їдуть на Київ, – саме з Кропивницького. В основному їде молодь, тому що в тут немає роботи», - говорить заслужений працівник транспорту.

121628847 672710136961883 6020194721180599781 n

 

Підтримує Леонід Шмаєвич й інші пункти Стратегії Стрижакова. Особливу увагу фахівець закцентував на блоці, який стосується модернізації тепломереж.

«Я багато разів був в Сполучених Штатах і задавав питання, хто обігріває будинки. Так там кожен будинок має свою теплову станцію. Кожен окремо, немає ніяких теплоцентралей, це те, що забирає кошти з бюджету і толку від них ніякого немає. Я пам'ятаю, що ми надавали допомогу працівникам нашої компанії, щоб вони влаштовували власне газове опалення, ми давали кошти на вікна, придбання документації. Допомагали нашим працівникам переходити на індивідуальне опалення. І потім я запитував у них, чи збільшились платежі. Вони говорять: ні, в 2 рази менше платимо, а в квартирі в 2 рази тепліше. Сьогоднішня система – застаріла і зовсім нерозумна, від неї потрібно давно вже відійти і перейти на сучасну», - зазначив Леонід Шмаєвич.

«Сподобався мені пункт Стратегії Стрижакова про справедливий розподіл коштів для усіх мікрорайонів міста, що не має бути головних, другорядних районів у місті. Зараз ми маємо забуті Богом райони, де дороги роблять грейдером раз у десять років і висить одна лампочка на півкілометра шляху, якої і сьогодні немає. У Кропивницькому взагалі дуже слабке освітлення навіть у центрі, що вже говорити про райони за межами центральної частини. Так от, у Стрижакова стратегія говорить, що не має бути привілейованих районів і другорядних, міська влада повинна працювати на все місто пропорційно.

Дуже важливо, що команда Стрижакова розуміє: якщо вони створять умови для інвесторів і ті отримають можливість вкладати гроші і працювати, то у місто прийдуть інвестори і внутрішні, й іноземні. Кіровоград - це місто, в якому я прожив більше 40 років. Воно мені рідне і я щиро хочу, щоб воно процвітало», - резюмував відомий кропивничанин.

Нагадаємо, лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков, якого під час з’їзду партії одноголосно обрали кандидатом в мери Кропивницького, виступив з проникливою промовою перед кропивничанами під відкритим небом на стадіоні «Зірка».

У рамках з’їзду муніципальної партії «Перспектива міста» Артем Стрижаков презентував свою Стратегію розвитку Кропивницького «Місто перспектив для кожного». Вона складається з трьох конкретних блоків.

Політична реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама