Суспільство

У Кропивницькому оголосили конкурс проєктів від інститутів громадянського суспільства

 Автор: Валерія Жовтун. 1859

У Кропивницькому оголосили міський конкурс з визначення програм, проєктів, заходів “Дієві ініціативи” на 2021 рік, розроблених інститутами громадянського суспільства.

konkurs1

Як повідомляє міська рада Кропивницького, відповідне рішення прийняв виконком.

На виконання та реалізацію таких програм надаватиметься фінансова підтримка з бюджету міста (не більше 85%). На 2021 рік передбачений до 50 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу становить 200 тисяч гривень.

Проєкти мають бути спрямовані на консолідацію громадського руху, запровадження освітніх та менторських програм для навчання активістів та посадових осіб місцевого самоврядування, підвищення рівня правової, політичної культури щодо захисту прав та свобод громадян, популяризації механізмів участі, вшанування борців за незалежність України, популяризації державної символіки, утвердження національно-патріотичної ідеї, зміцнення духу патріотизму, розвиток волонтерського руху, утвердження міжнаціональної та міжконфесійної злагоди у суспільстві.

У рамках конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності, як проведення тематичних тренінгів, семінарів, вебінарів, засідань за круглим столом, дебатів, проведення інформаційних кампаній, вивчення громадської думки, проведення форумів, фестивалів, конференцій, конкурсів, акцій, ігор, програм, випуск поліграфічної продукції, спрямованої на реалізацію завдань конкурси, виготовлення та розміщення аудіовізуальних інформаційних, просвітницьких та методичних матеріалів, виготовлення та розміщення соціальних роликів, реклами, розробка та друк методичних матеріалів, створення тематичних вебресурсів.

Конкурсні пропозиції прийматимуть протягом місяця щоденно з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 317. Телефон для довідок: 35-83-73 (відділ з питань внутрішньої політики).

 

Поширюйте

Коментуйте