Суспільство

Розпочинається підготовка до нового сезону Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

. 623

У 2020/2021 навчальному році Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в закладах освіти області проводитиметься у трьох вікових категоріях учасників: 15-17 років (старша вікова група); 11-14 років (середня вікова група); 6-10 років (молодша вікова група).

 

2020 10 15 Dgura

Її реалізація проходитиме з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Молодша вікова група буде змагатися у заочному Конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), повідомляє tourist.kr.ua

Наказом начальника управління світи і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 23 вересня 2020 року №333-ОД «Про проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році у закладах освіти області» затверджено План проведення Гри в закладах освіти Кіровоградської області.

Передбачається проведення шкільного та І етапів (районного, міського, ОТГ) Гри у формі 3-5 денного таборування протягом квітня-травня 2021 року.

У закладах освіти області мають бути створенні для всіх вікових категорій учасників Гри структури та органи Гри, органи учнівського козацького самоврядування.

Рої-переможці І етапу візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі Гри.
У квітні 2021 року буде проведено обласний семінар-практикум для відповідальних за проведення шкільних, міських та районних (в ОТГ) етапів Гри.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама