Суспільство

Громада на Кіровоградщині стала фіналістом конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

. 897

Новоукраїнська ОТГ – фіналіст конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року.

121827651 405145864206853 4666209774634486234 n

Як повідомляє Новоукраїнська міська рада, як одну з кращих в Україні визнано практику «Спільний проєкт Новоукраїнської громади і програми USAID DOBRE «Інклюзивно-ресурсний центр». Проєкт став єдиним переможцем в Кіровоградській області. Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.

– Унікальністю цієї практики стало поєднання таких послуг як якісна психолого-педагогічна допомога дітям із особливими освітніми потребами, а їх батькам – методична допомога і консультація (шляхом ремонту і облаштування Центру) та надання можливості для дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках, безбар’єрного доступу до якісної освіти та приміщень навчального закладу (класних кімнат, актової зали, їдальні, облаштованої вбиральні відповідно їх потреб) шляхом встановлення ліфта похилого, – йдеться в повідомленні.

Довідка: Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводився Міністерством розвитку громад та територій України у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама