Суспільство

Кіровоградщина: на сторінках комунальних закладів публікують інформацію про кандидатів та політиків

. 1430

Представники ОПОРИ продовжують фіксувати на Кіровоградщині ймовірне використання адміністративного ресурсу. Адже на сторінках комунальних закладів публікують інформацію про кандидатів та політиків.

 18.102020 KR Agapeyava

На фейсбук-сторінці обласної філармонії розмістили статтю про очільницю ВО «Батьківщина» – Юлію Тимошенко. У дописі директорка філармонії Наталія Агапєєва (балотується в Кіровоградську обласну раду від політичної партії ВО «Батьківщина») пригадує, як привезли колишню посадовицю до ще невідреставрованого театру імені Марка Кропивницького. За словами очільниці комунального закладу, саме завдяки Юлії Тимошенко вдалося порушити питання про отримання звання «Національний». Допис проілюстрували світлинами з візиту Юлії Тимошенко на Кіровоградщину.

На фейсбук-сторінці Маловисківської районної лікарні опублікували передвиборчу програму кандидата в депутати Кіровоградської обласної ради від «Європейської Солідарності» Костянтина Чурпія.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко згадував про партію «Батьківщина» і місцеві вибори під час робочої поїздки до міста Долинська (інформація на сайті облради). Зокрема під час відкриття водогону закликав підтримати ВО «Батьківщину» на місцевих виборах. Чинний голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко балотується цього року від партії «Батьківщина» в Кіровоградську обласну раду.

«На Кіровоградщині спостерігачі ОПОРИ вже фіксували розміщення програм кандидатів на сторінках місцевих рад. Використання соціальних мереж комунальних закладів заради розміщення програм кандидатів та світлин політиків ймовірно свідчить про використання адміністративного ресурсу. Наприклад, про співпрацю з Тимошенко на сторінці обласної філармонії згадали саме напередодні місцевих виборів. А чинний голова Кіровоградської обласної ради згадав політичну партію під час робочого візиту в Долинську», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама