Суспільство

Погрози й заява до суду: ситуація між кандидатами на голову однієї ОТГ на Кіровоградщині

 Автор: Валерія Жовтун. 2278

 Кандидат від «Слуги народу» на посаду сільського голови Підвисоцької громади на Кіровоградщині Сергій Баліцький заявляє про погрози з боку кандидата-самовисуванця на цю ж посаду та екснардепа Віктора Лозінського. Натомість Віктор Лозінський зазначив, що подав заяву до суду про спростування недостовірної інформації.

debatu

Про це повідомляє ОПОРА і подає коментарі кандидатів.

Сергій Баліцький наголосив, що Лозінський примушував його знятися з виборчих перегонів і навіть зустрічався з батьками Баліцького.

Натомість Віктор Лозінський у коментарі ОПОРІ зазначив, що подав заяву до Новоархангельського районного суду про спростування недостовірної інформації. Відповідачем у справі проходить Сергій Баліцький та власник сайту, на якому оприлюднили інформацію про погрози батькам Баліцького. Ціна позову – 1 гривня.

Також 18 жовтня в мережі було опубліковане інтерв’ю з Віктором Лозінським, в якому він обвинувачує родину Баліцьких у зловживанні землями державного резерву, відносини з пайовиками тощо.

За словами голова Підвисоцької ТВК Марини Підчкур, на посаду сільського голову Підвисоцької громади балотується шестеро кандидатів: Сергій Баліцький від «Слуги народу» та самовисуванці Вадим Малков, Ольга Степанова, Микола Тюхтій, Сергій Остапчук та Віктор Лозінський.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник. У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив ексдепутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року. Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років. У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу за станом здоров'я, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію. 7 квітня 2016 року Лозінський вийшов із в'язниці за «законом Савченко».

 

Поширюйте

Коментуйте