Суспільство

На Кіровоградщині продовжили розслідування ймовірної причетності медиків до втрати породіллею дитини

 Автор: Валерія Жовтун. 17031

У Кіровоградській області прокуратура скасувала рішення про закриття кримінального провадження за неналежне виконання професійних обов'язків медиками у Малій Висці.

 slidstvo 

Про це “Гречці” повідомила Яніна Глушко, яка втратила здорову дитину під час пологів у червні, а вже наприкінці літа отримала від поліції постанову про закриття кримінального провадження про неналежне виконання професійних обов'язків лікарями. Жінка впевнена, що дії або невчасні дії медиків стали причиною того, що вона втратила дитину і крім того, й досі відновлює своє здоров’я.

Пані Глушко готова була оскаржувати постанову про закриття кримінального провадження навіть у суді іншого району області.

Натомість нещодавно жінка отримала відповідь від Маловисківського відділу Знам’янської місцевої прокуратури, що постанову слідчого про закриття кримінального провадження скасували. Як зазначають у прокуратурі, рішення слідчого про закриття кримінального провадження було “передчасне та необґрунтоване”. Наразі досудове розслідування триває.

 

Поширюйте

Коментуйте