Суспільство

Наслідки негоди у Кропивницькому обійдуться в понад 22 мільйони гривень

 Автор: Валерія Жовтун. 3018

У Кропивницькому підрахували суму збитків понад 250 будинкам, які поруйнували смерч і буревій, що пронеслися двома мікрорайонами міста 17 жовтня. Наразі йдеться про суму збитків на понад 22 млн грн.

 065f903448b8aacdbcff145378970d96

Як повідомляє міська рада Кропивницького, про це йшлося сьогодні, 21 жовтня, під час засідання міськвиконкому, де прийняли алгоритм надання матеріальної допомоги мешканцям Кропивницького, які постраждали від стихійного лиха.

Згідно із затвердженим порядком, підставою для розгляду питання про надання одноразової грошової допомоги є особиста заява власника нерухомого майна на ім’я міського голови. Розмір матеріальної допомоги визначається робочою групою з урахуванням рівня забезпеченості особи чи сім’ї у розмірі 20% від вартості відновлювальних робіт, зазначених в загальному кошторисі капітального ремонту, складеного сертифікованою організацією, але не більше розміру десяти мінімальних заробітних плат, встановлених на початок 2020 року.

За інформацією заступника міського голови Олександра Мосіна, станом на ранок 21 жовтня, експерти обстежили 252 господарства і зафіксована сума збитків у розмірі близько 22,5 мільйонів гривень. Ці цифри можуть змінюватися, оскільки за допомогою продовжують звертатися власники будівель, які не проживають у Кропивницькому.

Постраждалі мають заповнити зразки заяв і надати перелік необхідних документів, разом з реквізитами карткових рахунків до мобільних прийомних, які нині працюють у двох мікрорайонах – Балашівці і Лелеківці. Заяви опрацьовуватимуть члени робочої групи, готуватимуть рішення виконкому і після їх прийняття, кошти зараховуватимуться на вказані рахунки.

Нагадаємо, за посиланням можна дізнатися як допомогти постраждалим від негоди у Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте