Суспільство

Нардепка від «Слуги народу» пропонує скасувати другий тур місцевих виборів

. 1152

Нардепка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

 

 

vuboru

Про це пише "Українська правда" з посиланням на пост Грищенко у Facebook

21 жовтня Україна встановила новий коронавірусний антирекорд. Лічильник кількості нових хворих за добу перетнув позначку в 6700. Зростає навантаження на лікарні та лікарів (у деяких регіонах медики буквально валяться з ніг).
Тому 20 жовтня мною був зареєстрований проєкт постанови Верховної Ради України № 4234. Пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови, – написала у фейсбуці Тетяна Грищенко.

За словами Грищенко, метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну систему та забезпечення протидії поширенню COVID-19, епідемії грипу та ГРВІ, щоб знизити рівень загрози життю і здоров’ю населення.

На думку нардепки, нинішня ситуація вимагає кардинальних кроків, а "другі тури виборів нікуди не дінуться" – їх можна провести після карантину.

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама