Суспільство

Кіровоградщина: визначили кандидатів на здобуття обласної мистецької премії

. 1874

Визначили кандидатів на здобуття обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2020 році.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

У номінації “Національна традиція”:

Демиденко Олександр Володимирович, член Національної спілки художників України – за розписи вівтаря собору Св. Володимира в Кропивницькому.

Кімнатний Анатолій Дмитрович, член Національної спілки художників України, завідувач відділом КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» – за серію робіт 2000-2020 років, створений в рамках пленерів «Кіровоградщина очима художників».

У номінації “Новітні спрямування”:

Надєждін Михайло Володимирович, народний художник України – за оригінальні творчі доробки останніх років.

Остроухов Володимир Іванович, художник – за серію робіт останніх років.

У номінації “Мистецтвознавство та історія мистецтв”:

Гуренко Олена Андріївна, мистецтвознавець, педагог – за книгу «Дерево життя Надії Падурської: нарис життєвого і творчого шляху художниці».

Творчий колектив у складі Осіпової Ганни Володимирівни (заступник директора Музею мистецтв з наукової роботи), Юрченка Олега Григоровича (зав. відділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи музею), Віжевської Оксани Борисівни (художник І категорії) – за створення друкованого проєкту – набору листівок «Театральне сяйво Степової Еллади в зібранні музею мистецтв».

Роботи претендентів можна переглянути онлайн на сайті Музею мистецтв.

Нагадаємо, на Кіровоградщині визначили переможців обласної премії у галузі культури.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама