Суспільство

За першість в міській владі Кропивницького боротимуться місцева партія і дніпровська

. 2246

 

На місцевих виборах у нашому місті значно більшою популярністю користуються не крупні парламентські партії. В Кропивницькому лідерами симпатій є муніципальна партія Артема Стрижакова "Перспектива міста" і нова партія, ініційована дніпровським мером Філатовим, "Пропозиція", куди нещодавно вступив Андрій Райкович.

 

122516874 3390328224386839 4961475491117117579 n

Про це свідчать результати дослідження Центральноукраїнської соціологічної лабораторії.

«Це і є тією новою особливістю теперішніх виборів. Вперше за 30 років незалежності місцева партія "Перспектива міста" користується чи не найбільшою підтримкою кропивничан і змагається за те, щоб стати лідером у міській раді», - говорить відомий у області соціолог Едуард Клюєнко.

Раніше експерти повідомляли про феномен Артема Стрижакова - коли місцевий лідер створив успішну партію, яка більше 5 років працює для обласного центру. Як зазначають експерти, основна боротьба за посаду мера розгорнеться у другому турі між Стрижаковим і Райковичем.

На думку політолога, кандидата політологічних наук Руслана Стадніченка, високий рівень підтримки місцевої партії Стрижакова «Перспектива міста» може бути також обумовлений побоюванням жителів, що відбуватиметься ще більший відтік місцевих коштів у Дніпровський регіон. Адже, як відомо, значна частина бізнесу, що у Кропивницькому, зареєстрована в Дніпрі, відтак існують чималі ризики як для місцевого бізнесу, так і для міського бюджету.

За інформацією, опитування проведене Центральноукраїнською соціологічною лабораторією в період з 13 по 18 жовтня у Кропивницькому. Опитано 600 респондентів. Метод – стандартизоване інтерв’ю за місцем проживання. Вибірка репрезентативна за статтю, віком та виборчим округом. Похибка репрезентативності 4.2%.

В ході дослідження 50,7% опитаних повідомили, що точно братимуть участь у виборах.

Політична реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама