Суспільство

У Кропивницькому готуються будувати Жадівський сквер (ФОТО)

. 4037

Днями у Кропивницькому на місці колишньої недобудови розпочались підготовчі роботи до будівництва скверу із спортивно-оздоровчою зоною та зоною відпочинку.

za2

Будівництво нового об’єкту сквер "Жадівський" по вулиці Героїв України розпочали за кошти Громадського бюджету.

Вчора, 23 жовтня, на відбулась зустріч місцевих жителів з депутатом та секретарем міськради Андрієм Табаловим, який опікується цим округом. Також були представники управління капітального будівництва, підрядник проєкту.

За останні три роки каденції вдалось нам вдалось з свайного, антисанітарного поля зробити пустир. Далі, щоб на цьому пустирі не з’явилась парковка, гаражі, магазини, ми з вами вирішили, що тут буде сквер. Незважаючи на ситуацію з COVID-19, вдалося зберегти фінансування цього важливого для жителів мікрорайону Жадова проєкту, і роботи, хоч із запізненням, але все ж розпочались.
Те, що заплановано у цьому році на півтора мільйони гривень – це тільки початок. Всього вартість об’єкту близько 8 мільйонів. Я дуже хочу, щоб за два роки ми збудували сквер, – каже Андрій Табалов.

za4

Підрядник вже зробив розмітку території під майбутній сквер. Наступний етап - розчищення, вирівнювання та підсипка поверхні ґрунту.

Під час зустрічі мешканці обговорили реалізацію проєкту. Ознайомитись детально з проєктом та залишити свої побажання можна у приймальні депутата.

za3

 

za

Політична реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама