Суспільство

ЗеМісцеві вибори: закладаємо фундамент нової держави. Перша десятка в облраду від «Слуги Народу»

. 2546

 Місцеві вибори — це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя. Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об'єктів, якими ми користуємось щодня.

 slugy

Забезпечивши гідні умови життя на місцевому рівні, ми створимо успішне майбутнє всієї країни. Цей фундамент ми повинні закласти на місцевих виборах 25 жовтня.

Вперше в історії України є реальна можливість вплинути на те, як житиме наше місто, село, район чи область наступні п’ять років. Адже вперше на вибори йде партія, незалежна від місцевих кланів — «Слуга Народу». Вона дала можливість пройти до місцевих рад звичайним, але небайдужим людям, які живуть поруч з нами. Це лікарі, вчителі, підприємці, освічена молодь і громадські активісти, які готові брати на себе відповідальність за майбутнє громади.

«Слуги Народу» ухвалили закон про децентралізацію, давши громадам кошти, повноваження й землю. Створили регіональні стратегії, показавши областям їхні сильні й слабкі сторони та вказавши напрямки розвитку. Впровадили інструменти контролю влади — місцеві референдуми, громадські слухання, народні бюджети, можливість відкликання депутатів, які втратили довіру народу. Розпочали «Велике будівництво» — безпрецедентний для України проєкт з місцевого розвитку.
Нарешті ми маємо ресурс великої національної команди — Президент, Кабмін, Верховна Рада й місцеві депутати працюватимуть разом на розвиток кожної громади, міста, села, регіона, країни.


• Це означає — в кожній громаді будуватимуть нові дороги, школи, лікарні, медичні заклади, зони відпочинку, спортивні майданчики.
• Це означає — нові правила, однакові для всіх, та нові відносини між громадами й центром, нові механізми контролю за місцевою владою, нові інструменти народовладдя;
• Це означає — будувати нові підприємства та створювати робочі місця, залучаючи інвестиції зсередини країни та з-за кордону;
• Це означає — створювати нову, вищу якість життя для кожного, впроваджуючи позитивні зміни щодня.

Саме на цих виборах вирішується питання: почнемо ми будувати нову країну чи будемо чекати, поки завалиться та, що дісталася в спадок від Радянського Союзу. Піде Україна вперед, чи буде тупцювати на місці, як попередні 29 років. Оберемо ми тих, хто будує, чи тих, хто руйнує.
Від 25 жовтня все буде так, як вирішиш ти!

Перша десятка кандидатів у депутати Кіровоградської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

1. Шульга Сергій Павлович, директор ТОВ «Агентство Безпеки Альфа-Центр»

2. Волков Ігор Вікторович, голова Ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області

3. Дрозд Юрій Васильович, генеральний директор ГК АПС

4. Щіголь Наталія Миколаївна, голова правління Кіровоградського районного споживчого товариства

5. Безфамільна Вікторія Миколаївна, директор ТОВ «Украгро Сервіс»

6. Шаповалов Владислав Володимирович, приватний підприємець

7. Авксентьєв Валерій Володимирович, заступник директора ПП «Астарта Групп»

8. Головань Олександр Дмитрович, голова Благовіщенської районної державної адміністрації

9. Приходько Олена Юріївна, менеджер з адміністративної діяльності в ТОВ «Новомиргородський цукор»

10. Глобенко Ірина Вікторівна, начальник Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА

******

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»

Головний сайт
Офіційний Телеграм-канал
Офіційна Facebook-сторінка

Україна — це ти!

Політична реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама