Суспільство

У Кропивницькому на двох дільницях голосували за неправильними бюлетенями (ФОТО, ВІДЕО)

. 5562

Сьогодні, 25 жовтня, у Кропивницькому на двох дільницях голосували за неправильними бюлетенями.


tv

Голова виборчої дільниці N825 Світлана Дяченко розповіла журналістам «Гречки», про те, що невідповідність змісту бюлетеня для виборів депутатів міської ради Кропивницького виявили близько 9.00.

На 825 дільниці 2371 виборець, станом на 12.00 200 людей, перебуваючи на 6 окрузі, голосували за кандидатів до міської ради Кропивницького по виборчому округу 5. Наразі на дільниці працює поліція, працівники якої відбирають пояснення у секретаря виборчої комісії.

Дільниця і округ вказано правильно, неправильні прізвища кандидатів від цього округу. Ми не маємо права ні на якій підставі зупинити виборчий процес. Зараз буде складений акт, він буде передаватися в ТВК. Потім там будуть передавати це на суд і приймати рішення. Чекаємо, сподіваємось, що до 20:00 поки потрібно здійснювати перерахунок, буде прийняте якесь рішення. У нас виборчий процес продовжується, – каже Світлана Дяченко.

Як повідомила координаторка спостереження Громадської мережі ОПОРИ за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь під час прямого включення, такі бюлетені зафіксували на двох дільницях.

У Кропивницькому на двох дільницях виявили, що бюлетені до міської ради поставили правильний округ, номер дільничної виборчої комісії, але не ті кандидати. На одній дільниці вже вилучають бюлетені. На іншій продовжують видавати бюлетені, які не відповідають дійсності, – каже Зоя Лебідь.

Нагадаємо, у селі Кропивницького району на одній виборчій комісії керують дві голови.

tv2

tv3b

tv4

tv5

tv6

tv7

tv8

Поширюйте

Коментуйте


Реклама