Суспільство

Процес організації виборів на Кіровоградщині був сумбурний - ОПОРА

. 2191

Представниця ОПОРИ сьогодні, 26 жовтня, розповіла під час пресконференції про перші підсумки місцевих виборів на Кіровоградщині.

 

122682612 362654691648692 8274908057067689445 n

– Найбільшу кількість порушень ми фіксували процедурних, саме на роботі ДВК, а потім від ДВК, які виявили на ТВК, – каже Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області. – Ми такої кількості порушень під час підрахунку голосів не спостерігали. Вони не є значними і не впливають на виборчий процес, але вони свідчать про непідготовку членів ДВК і це дає можливість для спростування, сумніви для деяких кандидатів.

Йдеться про виявлені порушення від ДВК – 20, а від ДВК на ТВК – 58.

За словами представниці ОПОРИ, це свідчить що на 50% члени виборчих комісій не готові до підрахунку голосів.

Йдеться про заповнені олівцем протоколи, пусті протоколи з підписами, а також замальовані коректором цифри в протоколах. Такі порушення, раніше, представники ОПОРИ не фіксували.

Також у день виборів представники ОПОРИ фіксували кілька спроб голосувати без паспорта, а також спробу фотографувати бюлетень.

– Процес організації виборів був сумбурний, – підсумувала Зоя Лебідь. – Зокрема, були непідготовлені члени виборчих комісій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама