Суспільство

18 студентам призначили обласні стипендії

. 1261

23 жовтня на засіданні обласної комісії призначили стипендії студентам вишів та учням закладів професійно-технічної освіти. 

 

500grn

Як повідомили на сайті управління освіти і науки облдержадміністрації, розглянули матеріали 38 претендентів у трьох номінаціях: «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення».

Стипендії отримали:

у номінації «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії»:

І місця

Олексій Кісенко – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Аліна Філончук– учениця Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.

ІІ місця

Софія Мамчур – студентка Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна»;

Валентин Сульєв – учень ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей».

ІІІ місця

Віталій Пахолівецький – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Вадим Мицул – учень Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.

у номінації «За творчі досягнення»:

І місця

Максим Бричка – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Амелія Небесна – учениця – ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

ІІ місця

Лоліта Марченко – студентка Кропивницького музичного фахового коледжу;

Олексій Дурач – учень ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

ІІІ місця

Василина Крищук – студентка Кропивницького музичного фахового коледжу;

Анастасія Мурзіна – учениця Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

у номінації «За спортивні досягнення»:

І місця

Олег Дорощук – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Юлія Філіппова – учениця Кропивницького вищого професійного училища.

ІІ місця

Олексій Рижов – студент Олександрійського політехнічного коледжу

Роман Копійка– учень Регіонального центру професійної освіти імені О.С.Єгорова.

ІІІ місця

Всеволод Брояковський – студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Оксана Садовенко – учениця Кропивницького вищого професійного училища.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама