Суспільство

У Кропивницькому збиратимуть пропозиції для консультацій з громадськістю

. 1877

Міська рада Кропивницького приймає пропозиції для формування орієнтованого плану консультацій з громадськістю на 2021 рік.

Як йдеться на сайті міськради, консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку міста, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

– Просимо, надаючи пропозиції, зазначати питання, яке виноситься на обговорення та формат проведення, – звернула увагу громадських активістів начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Оксана Горбенко. – Усі отримані пропозиції будуть передані на розгляд Громадській раді при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького для затвердження.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 317; Міська рада міста Кропивницького, відділ з питань внутрішньої політики або vvp@krmr.gov.ua. Контактна особа: Горбенко Оксана Анатоліївна, тел. 35-83-73.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама