Суспільство

У Кропивницькому створили ще одну петицію про заборону дистанційного навчання в школах

. 2415

Кропивничанка просить заборонити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.

Як йдеться в петиції, кропивничанка звертається саме до Міносвіти з проханням не допустити знову введення дистанційного навчання у школах.

– Дітям і батькам, та й вчителям дуже важко перебувати на дистанційці. Не можливо дитині зрозуміти всю тему уроку через комп'ютер чи телефон.Батьки вже намагались на дистанційному навчанні допомагати дітям, хто як міг. Вибачте батьки – не ВЧИТЕЛІ, більшість з нас працює з 8.00 до 20.00 (просто не вистачає часу займатись повноцінно з дітьми), ми не можемо правильно донести теми уроків, особливо програму старших класів. Не кожна сім'я може собі дозволити комп'ютер, особливо де двоє і більше дітей. Сидіння цілий день біля монітора не піде їм на користь. Втрачені тепер знання в майбутньому вплинуть на складання ДПА і ЗНО, – пише Юлія Богучарська.

Кропивничанка також пропонує на час карантину в школах призначити осіб, які будуть відповідати за наявність у класах антисептиків, смітників для використаних масок, прибирання, пересування дітей по школі, недопуск хворих дітей до уроків.

Наразі петицію підписали 9 людей з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 45 днів.

Нещодавно у Кропивницькому створили петицію про заборону дистанційного навчання в початкових класах.

Зазначимо, що до кінця жовтня діти на канікулах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама