Суспільство

У двох громадах на Кіровоградщині повторно підраховують голоси

. 2756

У Кропивницькому і Світловодську територіальні виборчі комісії перераховують результати голосування на п’яти дільницях.

27.10.2020 KR Sv

Про це повідомляє ОПОРА.

Світловодська міська територіальна виборча комісія перераховує результати волевиявлення на чотирьох виборчих дільницях: №350788, №350803, №350663, №350804.

«Члени комісій №350788 та №350803 позапаковували всі бюлетені в один мішок і не підписали. Натомість, на інших двох дільницях повністю будемо проводити перерахунок, бо дані з протоколів і кількість бюлетенів не співпадають. До того ж, на пакетах нічого не написано», – каже Сергій Гайдук, голова Світловодської міської ТВК.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що члени ТВК вже зробили перерахунок на двох дільницях, однак не вели окремого протоколу, а робили виправлення в протоколі ДВК.

Кропивницька міська ТВК також буде проводити перерахунок на одній дільниці.

«Ми посилали одну комісію двічі на уточнення. Однак формула заповнення протоколу не сходиться. Наразі опрацьовано 97 відсотків протоколів, залишилося прийняти виборчу документацію в 6-7 дільницях», – каже Тетяна Буземська, голова Кропивницької міської ТВК.

«На Кіровоградщині наразі найбільше питань виникає щодо оформлення виборчої документації. Зокрема, протоколів про підрахунок голосів та пакування бюлетенів. Навіть виник новотвір у виборчій термінології «відправити на перепакування». Також через тривалість процесу підрахунку голосів вже кілька членів комісій відмовлялися працювати і залишали дільниці або ТВК, адже здача документів членами ДВК триває досі», – зазначає Зоя Лебідь, координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама