Суспільство

На Кіровоградщині госпітальні бази підсилять бригадами фахівців інших медзакладів

 Автор: Ірина Маслюкова. 2963

У Кіровоградській області департамент охорони здоров’я ОДА розпочинає формувати кадровий резерв медиків для допомоги хворим на коронавірус, що лікуються у госпітальних базах першої хвилі.

 

likar copy

Про це повідомили в облдержадміністрації.

За словами заступника директора департаменту Олександра Скрипника, йдеться про лікарів: інфекціоністи, терапевти, анестезіологи. Медичні сестри, фельдшери та санітарний обслуговуючий персонал.

Він додав, що головним лікарям необхідно сформувати медичні бригади та по черзі їх командирувати до закріпленої за територією госпітальної бази «першої лінії».

«Така бригада з однієї території працюватиме на виїзді 1 раз на 2 місяці. Це дозволить значно вивільнити персонал госпітальної бази «першої лінії», – пояснив посадовець.

Нагадаємо, обласна лікарня приймає пацієнтів із усієї території області при середньо-важкому та важкому перебігу коронавірусу, що потребують високоспеціалізованої медичної допомоги.

До центральної міської лікарні Кропивницького скеровують профільних пацієнтів лише з Кропивницького.

До центральної міської лікарні Олександрії приймають профільних пацієнтів із Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Знам’янського, Світловодського, Олександрійського, Петрівського та Онуфріївського районів.

У Добровеличківську центральну районну лікарню скеровують пацієнтів із Гайворонського, Благовіщенського, Голованівського, Вільшанського та Добровеличківського районів.

У Маловисківську центральну районну лікарню госпіталізують пацієнтів із Новоархангельського, Новоукраїнського, Маловисківського та Новомиргородського районів.

 

Поширюйте

Коментуйте