Суспільство

Український культурний фонд оголосив про старт грантового сезону

 Автор: Ірина Маслюкова. 2120

У жовтні Український культурний фонд оголосив про старт грантового сезону 2021 року. Заявки на його програми прийматимуться в кілька етапів.

 

ukf

Починаючи з жовтня відкриті програми: «Інклюзивне мистецтво», «Аналітика культури», «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти», «Культурні столиці України», «Інноваційний культурний продукт», «Аудіовізуальне мистецтво». Аплікаційні пакети прийматимуть до 14 січня 2021 року.

У програмах грантового сезону 2021 року вiдбулися змiни. Так, до ЛОТ-ів програми «Культурні столиці України» додався новий статус — «Книжкова столиця України», що буде реалізовуватись у партнерстві з Українським інститутом книги. А програма «Інноваційний культурний продукт» відтепер має окремий ЛОТ «Танець».

Загальні зміни, що стосуються переважної більшості програм, полягають у наступному:

  • співфінансування для проєктів національної та міжнародної співпраці більше не є обов'язковим (крім програми «Культурні столиці України»)
  • обмеження на виплати за договорами ЦПХ становитиме 50 000 грн, замість 25 000
  • дозволено оплату за ліцензійними угодами на невиключне право використання об'єктів інтелектуальної власності
  • змінено суми на послуги на витрати з харчування та правила розрахунку заробітної плати членів команди

Нагадаємо, відділ з охорони культурної спадщини міськради виграв грант від Українського культурного фонду - 472 тисячі гривень на реалізацію проєкту «Діджиталізація пам`яток культурної спадщини». В рамках якого встановили 30 сучасних двомовних табличок на українській та англійській мовах, які мають QR-коди з повною інформацією про пам`ятки культурної спадщини.

Також переміг проєкт «Оцифрування пам'яток культурної спадщини міста Кропивницького. Крок 2.0». Так дві пам‘ятки архітектури створять на 3D принтері.

 

Поширюйте

Коментуйте