Суспільство

Кіровоградщина: навчальним закладам у «жовтій» зоні рекомендували перейти на дистанційне навчання

. 4268

З 2 листопада закладам загальної середньої освіти, розташованим на територіях із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки рекомендують перейти на дистанційну форму навчання.

ditydistanz

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на начальника управління освіти і науки ОДА Володимира Таборанського.

Зазначимо, що з 26 жовтня в області у «жовтій» карантинній зоні: Кропивницький, Олександрія, а також Добровеличківський, Долинський, Компаніївський, Кропивницький, Новоархангельський, Новоукраїнський, Олександрійський і Світловодський райони.

Натомість школам у «зеленій» зоні рекомендують забезпечити очну форму навчання з можливістю організації дистанційної для окремих учнів за заявою батьків та змішану форму навчання за умови, що регіон у якому розташоване освітній заклад, не належить до «червоного» рівня.

«Для прийняття рішення щодо форми навчання у школах у кожній окремій адміністративно-територіальні одиниці варто врахувати висновки регіональних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – каже Володимир Таборанський.

Нагадаємо, до кінця жовтня у школах тривають осінні канікули.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама