Суспільство

Патрульному поліції з Кіровоградщини потрібні кошти на лікування

. 3202

Сергію Бузуляку, працівнику управління патрульної поліції в Кіровоградській області, потрібні кошти на дороге лікування. Усіх небайдужих просять допомогти.

help

– З початку березня 2020-го у нього почали відмовляти ступні, тому наразі він пересувається за допомогою спеціальних бандажів для ніг. На лікування Сергій витратив велику суму коштів, пише на своїй фейсбук-сторінці інспекторка патрульної поліції області Альона Большова. – Сергію 36 років. Він батько 3-х дітей та учасник бойових дій на сході країни. Його брат – Анатолій Бузуляк, загинув на сході країни у зоні АТО в 2014-му році.

Діагноз у Сергія – бічний аміотрофічний склероз – рідкісне прогресуюче нейродегенеративне захворювання невідомої етіології, яке уражає моторну систему.

– Єдиним ефективним засобом для патогенетичного лікування є препарат рилузол, який дещо подовжує тривалість життя. Сергій наразі приймає його аналог – боризол, який коштує чималі гроші, плюс ще потрібно 80 крапельниць ксаврону. Лікування дороговартісне. Тож давайте не будемо байдужими. Пам'ятайте, що кожен з нас має право на життя.

Гроші можна перерахувати на картку Приватбанку 4731 2196 1268 5234 (Бузуляк Галина Дмитрівна – мати Сергія).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама