Суспільство

Коли з’явиться тепло в кропивницьких оселях

. 3227

Стартував опалювальний сезон у Кропивницькому для КП «Теплоенергетик».

teplo

Як розповів «Гречці» директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник, вчора о 8:35 почала працювати перша котельня. На кінець дня всі котельні та теплоелектроцентраль, які перебувають в експлуатації КП розпочали роботу.

Центральна частина міста, яка живиться від ТЕЦ поки тепло не отримує.

Є певна технологічна і технічна особливість ТЕЦ. Спочатку йде відмивання котлів від іржі, потім промиваються котли, включається електрогенерація і починається активна передача тепла на теплоносій в мережі, – каже директор КП.

Біля 13:00 почнуть подавати тепло на мережі.

Оскільки більше 10 тисяч кубічних метрів теплоносія в мережі, яка живиться від ТЕЦ, такий об’єм теплоносія швидко нагріти складно. Завтра на ранок очікуємо відчутне тепло.

За його словами, завтра вранці буде відчутно тепло на опалювальних приладах як квартирах мешканців так і освітніх та медичних закладах, які отримують тепло від ТЕЦ.

Олександр Чельник повідомив, що по всім іншим котельням, які вже працюють, тепло надходить. Від південно-західної котельні отримує тепло обласна лікарня, поліклініка №5 та інші медзаклади, які знаходяться в цих мережах.

Через пориви без тепла 4 школи та 4 дитсадки на мікрорайонах Попова-Жадова, Біляєва, вулиці Академіка Корольова.

Через пориви, які проявляються під час початку роботи, наразі залишаються без тепла чотири школи та чотири дитсадки. Це пов’язано з руйнуванням теплових мереж на тих трубопроводах, які подають тепло до закладів. Зараз працюють аварійні бригади, будемо робити все, щоб найшвидше завершити ці роботи і відновити теплопостачання, – додав директор підприємства.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама