Суспільство

Опалювальний сезон: на Кіровоградщині працюють 98% котелень

. 2169

Наразі на Кіровоградщині працюють 389 котелень із 397, що становить 98%.

teplo copy

Про це повідомили на сайті облдержадміністрації.

За словами директорки департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук, із 10 жовтня в області подається теплоносій автономними котельнями для закладів соціальної сфери.

З 22 жовтня котельні теплогенеруючих підприємств області подають тепло всім категоріям споживачів.

«Опалюється 180 загальноосвітніх закладів із 310, 273 із 328 дошкільних навчальних закладів, 33 із 44 лікарень, усі 12 інтернатних закладів системи соціального захисту населення», – уточнила Ольга Довжук.

Директорка департаменту розповіла, що триває опалення житлового фонду у Світловодську та в смт Власівці. Наразі всі 6 котелень СП ТОВ «Світловодськпобут» у роботі. Централізованим опаленням забезпечили 151 житловий будинок.

З 1 листопада запрацювали котельні у Кропивницькому та смт Нове. Наразі опаленням забезпечили 343 житлові будинки, з яких 282 будинки комунальної власності. У смт Новому забезпечили опаленням 27 житлових будинків із 30.

«Внаслідок пориву, відключено котельну «Центральна» у Кропивницькому, зараз тривають ремонтні роботи. Ситуація стабілізується до кінця тижня», – додала Ольга Довжук.

Олександрія – поки єдине місто, де ще не розпочався опалювальний сезон.

За інформацією Олександрійської міської ради, завтра збирається позачергова сесія, аби врегулювати питання із «Кіровоградгазом» і розпочати подачу тепла.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама