Суспільство

На Кіровоградщині викрили схему нелегального продажу пального на понад 8 мільйонів гривень (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 3886

У Кіровоградській області Служба безпеки України викрила схему нелегального збуту пального на понад 8 мільйонів гривень.

WhatsApp Image 2020 10 31 at 12.56.32

Як повідомляє пресгрупа УСБУ в Кіровоградській області, за попередніми даними слідства, представники одного з нафтопереробних підприємств у Кіровоградській області налагодили збут автомобільного пального без сплати акцизного податку. Для реалізації оборудки вони підпільно виготовляли бензин і дизельне паливо на виробничих потужностях заводу.

WhatsApp Image 2020 10 31 at 12.56.33

Готову продукцію реалізовували під виглядом розчинників та інших компонентів, які не підлягають акцизному збору, через мережу підконтрольних автозаправних станцій у Київській, Чернівецькій, Вінницькій, Івано-Франківській та Кіровоградській областях.

WhatsApp Image 2020 10 31 at 12.56.31

За оцінками експертів, через таку схему державний бюджет недоотримав понад 8 мільйонів гривень.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили на території виробництва 540 тонн підпільно виготовлених нафтопродуктів на суму майже 13,5 мільйонів гривень, понад 2 мільйони гривень та 22 тисячі доларів США готівки, ймовірно одержанні незаконних шляхом. Також виявили комп’ютерну техніку, печатки, документацію і чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх винних осіб.

 

Поширюйте

Коментуйте