Суспільство

Смерч і коронавірус: депутати Кропивницького звернулися до Кабміну про фінансову компенсацію

 Автор: Валерія Жовтун. 4984

Депутати міськради Кропивницького звернулися до Кабміну про фінансову компенсацію на ліквідацію смерчу і витрачені кошти на боротьбу з коронавірусом.

compensazia

Відповідне звернення депутати підтримали сьогодні, 3 листопада, під час позачергової 23-ї сесії міськради Кропивницького.

У зверненні йдеться про фінансову компенсацію наслідків смерчу, що пронісся містом 17 жовтня, а також витрачені з міського бюджету на боротьбу з коронавірусом понад 50 мільйонів.

За словами начальниці фінансового управління Любові Бочкової, внаслідок смерчу пошкоджені 252 приватні будинки, на відшкодування яких потрібні понад 22 млн грн, повалені 180 дерев, близько 2 тис. абонентів знеструмлені.

– Для матеріальної підтримки жителів двох мікрорайонів – будинків приватного сектора та ОСББ “Лелеківське”, які постраждали від буревію з бюджету міста виділено і планується близько 4 млн грн. Про те цих коштів нам не вистачає, – йдеться у зверненні.

Адже з міського бюджету на боротьбу з коронавірусом, лікарні, зарплати медикам витратили 54 млн грн. Тому депутати просять виділити кошти на ліквідацію наслідків стихійного лиха та відновити кошти, витрачені на боротьбу з коронавірусом і на будівництво терапевтичного корпусу Центральної міської лікарні.

Також два нардепи – Олександр Дануца і Сергій Ларін паралельно звернулися зі зверненням до Прем’єр-міністра і Верховної Ради про фінансову підтримку для міста.

 

Поширюйте

Коментуйте