Суспільство

У Кропивницькому понад 11 мільйонів гривень перерозподілили на погашення боргів “Теплоенергетика”

. 1735

Сьогодні під час позачергової сесії міськради Кропивницького депутати підтримали перерозподіл коштів з кількох міських програм на підтримку комунального підприємства “Теплоенергетик”.

pererozpodil

Йдеться про кошти, які будуть направлені на погашення боргів “Теплоенергетика” за розподіл природного газу.

За словами т.в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства Тетяни Савченко, йдеться про зняття видатків з програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому на 2017-2021 роки у сумі 2 млн 115 тис. грн. Зокрема, 1, 5 млн грн зняли з капітального ремонту вулиць, провулків, 495 тис. грн – з капітального ремонту тротуарів, 120 тис. грн – зі встановлення поточного ремонту пристроїв примусового зниження швидкості.

З програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки 9 млн 715 тис. 338 грн також перерозподілили на підтримку комунального підприємства.

Так, з капітальних ремонтів ліфтів зняли 1 млн 200 тис. грн, з капремонту внутрішньобудинкових доріг – 2,5 млн грн, зі співфінансування капремонтів наявних ОСББ – 1,6 млн грн, з капремонту житлового будинку по вулиці Михайлівська, 2 – 516 тис. грн, з капремонту мереж зовнішнього освітлення – 230 тис. грн, з відшкодування вартості спожитої електроенергії для зовнішнього освітлення міста – 1 млн грн.

Нагадаємо, влітку міськрада прийняла рішення взяти кредит на 70 млн грн, частину з них планували направити на погашення боргів за газ "Теплоенергетика." Однак Мінфін не дав міській владі погодження на кредит.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама