Суспільство

Листівки, грамоти і перевезення: на що витрачала гроші у 2020 Кіровоградська облрада

. 2720

Цього року Кіровоградська обласна рада оголосила 72 тендери, 11 з яких стосувались придбання так званих «вітальних наборів».

500grn

 

За десять місяців 2020-го Кіровоградська обласна рада оголосила 72 закупівель, з яких встигла успішно завершити 65, підписавши контрактів на суму 1,97 мільйонів гривень.

Левову частку замовлень склали 22 договори на висвітлення діяльності ради загальною вартістю 191,14 тисяч гривень. Найдорожчим же замовленням облради на сьогодні залишається замовлення послуг з перевезення посадових осіб та депутатів, за які було викладено 1,03 мільйона гривень ().
Однак найцікавішим пунктом витрачання бюджетних коштів можна назвати так званий «вітальний набір» - почесні грамоти, медалі, листівки та прикрашені символікою області теки. Загалом за 2020 рік подібного товару вже закупили на 178,62 тисячі гривень. Ще два тендера очікуваною вартістю 84,5 тисяч гривень наразі тривають.

Найбільше підрядів – 4 контракти на суму 39,67 тисяч гривень, цьогоріч отримала ФОП Світенко Галина Юріївна. На замовлення Кіровоградської обласної ради підприємиця поставила 6 тисяч вітальних листівок до державних свят України. Закуповуються у пані Світенко й представники міської ради Кропивницького. Зокрема управління світи, молоді і спорту, розвитку транспорту і зв’язку та інші. Номер телефону, який в окремих документах вказує підприємиця, також можна зустріти в рекламних оголошеннях ТОВ «Моноліт-12», що належить Євгену Сибірцеву.

Два «подарункові» договори з облрадою на 62,9 тисяч гривень має у своєму активі КП «Регіональна інформаційно-поліграфічна агенція». Комунальники виготовили для ради 631 теку до офіційних подяк і грамот, які присуджують на рівні області. Очолює комунальне підприємство поки ще депутат Кіровоградської обласної ради від політичної партії «Наш край» Олександр Чудний.

Ще два контракти, один з яких було підписано наприкінці жовтня, має ФОП Саєнко Ірина Анатоліївна. Підприємиці, яка заодно є президентом Кіровоградської обласної торгово-промислової палати, обласна рада замовляли 600 бланків почесних грамот та подяк на суму 26,25 тисяч гривень.

Крім того одне замовлення вартістю вартістю 49,8 тисяч гривень отримало ТОВ «Маркам». У червні приватники зобов’язались виготовити 200 комплектів відзнак "За мужність і відвагу". Фірма-підрядник створена у червні 2019 року Іваном та Євгенієм Мимкою. Місце реєстрації – Київ, спеціалізація – виробництво ювелірних і подібних виробів. За рік роботи в системі ProZorro підприємство встигло підписати угод на 436,67 тисяч гривень.

Насамкінець, 22 та 23 жовтня Кіровоградська обласна рада оголосила проведення ще двох спрощених закупівель загальною очікуваною вартістю 84,5 тисяч гривень. Відповідно до тендерної документації рада потребує 2 тисяч вітальних листівок «З Днем Гідності та Свободи», а також 675 тек для почесних грамот, подяк і дипломів.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама