Суспільство

У Кропивницькому відбулась акція в пам'ять про Катерину Гандзюк (ФОТО)

. 2185

На площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбулась пам'ятна акція присвячена громадській діячці Катерині Гандзюк.

gond1

П'ятеро учасників акції розгорнули банер із написом: "Хто замовив Катю Гандзюк". Чому активісти зібрались саме сьогодні розповів Дмитро Сінченко, координатор громадської організації "Руху опору капітуляції" на Кіровоградщині.
- Станом на сьогодні відомі виконавці злочину, вже є вироки. Проте замовники досі перебувають на свободі. Вони досі не засуджені, хоча їх прізвища всім відомі. Тому сьогодні ми вийшли на вулицю не лише у Кропивницькому, а й і у інших містах, щоб нагадати суспільству і владі про цей злочин. Нагадати про те, що ми контролюємо і стежимо за розвитком подій і не збираємось забувати про це, - сказав Сінченко.

Також кропивничани приносили свічки до імпровізованого пам'ятника героїв "Небесної Сотні" в пам'ять про Катерину.

gond2

Довідково: 31 липня 2018 року на херсонську активістку Катерину Гандзюк було здійснено напад - на неї вилили літр сірчаної кислоти. Після трьох місяців страждань і боротьби за життя 4 листопада Катя померла. Друзі Каті створили ініціативу “Хто замовив Катю Гандзюк”, в рамках якої разом з провідними українськими журналістами провели розслідування і висловили свою версію про замовників убивства. Вони вважають, що до нападу причетні голова Херсонської облради Владислав Мангер, екс-голова Херсонської облради Андрій Гордєєв та на той момент його заступник Євген Рищук. Організатори злочину досі не покарані.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама