Суспільство

Жителів Кіровоградщини запрошують написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

. 1992

Цьогоріч Всеукраїнський радіодиктант національної єдності відбудеться 9 листопада о 9:00.

 

Depositphotos 72324977 s 2019

Радіодиктант національної єдності цьогоріч проводитимуть вдвадцяте. Традиційно він відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада.

Як повідомляє «Суспільне», диктант написав лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, письменник і видавець Іван Малкович. Текст читатиме актриса театру і кіно, голос театру перед мікрофоном на радіо "Культура" Римма Зюбіна.

Де слухати чи дивитись

Спецпроєкт розпочнеться о 9:00, а сам текст диктуватимуть о 9.15-9.30.

Почути диктант можна на "Українському радіо" та на радіо "Культура". На сайті ukr.radio у розділі "Як слухати" можна подивитися мапу частот "Українського радіо" для свого регіону. Також радіодиктант можна послухати в інтернеті, дивитися на телеканалах UA: Перший та UA: Культура й на каналах регіональної мережі. Крім того, спецпроєкт транслюватиметься на сторінці Українського радіо та корпоративній сторінці Суспільного мовлення у Facebook та на YouTube телеканалу UA: Перший.

Протягом доби учасники радіодиктанту можуть відправляти свої тексти на адресу: Київ 1001, Хрещатик, 26, "Українське радіо", "Радіодиктант". Лист може прийти, наприклад 18 листопада, але штемпель має бути не пізніше 10 листопада. Також свій текст можна надсилати на електронну адресу: rd@ukr.radio.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама