Суспільство

Фірми двох кропивницьких депутатів отримали через ProZorro майже півтори тисячі замовлень

. 4109

Дві фірми депутатів міськради Кропивницького попереднього скликання за 2020 рік увійшли до ТОП-10 найуспішніших підприємств області за кількістю отриманих через систему ProZorro замовлень.

Зокрема ТОВ «Виробничо-комерційний центр «ОЛЕУМ» опинилось на першому місці з показником 908 підрядів загальною вартістю 12,55 мільйонів гривень, а ТОВ «Виробничо-комерційні фірма «СПЛІТ», отримавши 568 замовлень та 8,58 мільйонів гривень, наразі втримується на 6 позиції. Загалом же з початку року на двох фірми, які прописані за однією адресою – вулиця Олександрійська, 85, отримали від бюджетних організацій 1478 замовлень на загальну суму 21,13 мільйонів гривень.

Переважну більшість замовлень фірми отримали на безконкурентній основі, підписуючи договори на допорогові суми, що не потребують проведення торгів. «ОЛЕУМу» цьогоріч взагалі ні з ким змагатись за підряди не довелось. Поряд з цим «СПЛІТ» для підписання договорів двічі взяв участь у спрощених закупівлях, а ще на двох тендерах програв.

У засновниках ТОВ «ВКЦ «ОЛЕУМ» серед інших значиться Катерина Шамардіна, чинна депутатка міської ради Кропивницького від партії «Рідне місто», а також вже екс-кандидатка на посаду міського голови Кропивницького на цьогорічних місцевих виборах. Крім того пані Шамардіна балотувалась ще й до міської ради і, зважаючи на попередні підрахунки голосів, підприємиця має всі шанси продовжити свою політичну кар’єру в ролі депутатки.

Що ж до ТОВ «ВКФ «СПЛІТ» то серед його співзасновників вказані Тетяна Дубініцька та ТОВ «Роба Нова». А от кінцевий бенефіціарний власник один – чинний депутат міської ради Кропивницького Ігор Волков. Цьогоріч колишній «регіонал», «порошенківець», позафракційний, а тапер «слуга» також не лишився осторонь передвиборчих перегонів. Прізвище підприємця можна знайти серед кандидатів на депутатське крісло Кіровоградської обласної ради від політичної партії «Слуга народу».

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама