Суспільство

Як у Кропивницькому вирішуватимуть карантинні проблеми з міським транспортом

. 6007

У Кропивницькому через карантинні обмеження виникла низка проблем із міським пасажирським транспортом.

avtt

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович вважає, що треба звертатись до уряду з проханням змінити карантинні обмеження до транспорту, зокрема, дозволити у великогабаритних автобусах і тролейбусах провозити частину стоячих пасажирів.

Таку думку він висловив на апаратній нараді в міськраді сьогодні, 9 листопада.
Зараз у місті великі нарікання на транспорт

"110 місць в тролейбусі з яких лише 30 сидячі. То хоч 15 людей стоячих можна перевозити без ризику для життя? Але не мені це вирішувати. Чому не регулюється у метро кількість пасажирів? Я думаю, ці питання треба ставити в інших кабінетах, а зараз дотримуємось нинішніх правил", - сказав Райкович.

Великі нарікання мають мешканці селища Нового, де люди годинами чекають місця в автобусі.

Зараз п'ять нових тролейбусів поки не вийшли на маршрут, оскільки не вистачає водіїв. Навчальний комбінат у Запоріжжі не прийняв кропивницьких водіїв на навчання через коронавірус. Зараз шукають інший навчальний заклад.

Також він долучив управлінню транспорту контролювати приватних перевізників, які скорочують маршрути, знімають кількість зазначеного у договорі транспорту. Попросив фіксувати всі порушення і враховувати їх при заключенні договорів на наступний рік.

Нагадаємо, на зупинках громадського транспорту пасажирів повідомили, що маршрутка №3 тимчасово не курсуватиме на Лелеківку, бо не вигідно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама