Суспільство

У Кропивницькому ремонтуватимуть водопровід біля центрального ринку: МАФи не чіпатимуть

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2663

 У Кропивницькому на вулиці Пашутіна водоканал ремонтуватиме трубу так, щоб підприємцям не довелось розібрати МАФи.

124833693 660903471283004 5757126311759973948 n

«Якщо вже внаглу поставили на каналізацію і водопроводи торгівельні точки, то треба ж набратись і совісті, і розуму і відповідальності врегульовувати відповідним чином дані питання,» - сказав під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Мова йде про ларьки поблизу супермаркету АТБ на вулиці Пашутіна, які встановили на комунікаціях багато років тому.

«Ви пам’ятаєте ми говорили про те, що зробимо там санацію, не будемо розвалювати зараз весь цей бізнес, ларьки, бо це майже революційна ситуація буде в місті, так пояснюють. Це ми позбавляємо робочих місць, страшний злочин робим… А те, що ми каналізацію качаємо в Інгул це ніякого злочину немає. Тому, будь ласка, я б хотів би зрозуміти чому ми це не зробили», - сказав Райкович.

Санація - ремонт трубопроводу з мінімальними технічними складнощами і можливістю проведення в умовах щільної міської забудови. Нову труба меншого діаметра протягують лебідкою в стару трубу.

Валентина Давидчук, директорка Кропивницького водоканалу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у коментарі «Гречці» сказала, що наразі є постійні пориви водопроводу, а не каналізації і мова про злив нечистот в річку не йде. Але 200 метрів трубопроводу на цій ділянці дійсно потребують ремонту. Для цього чекають коштів від обласної ради. Мова йде про суму близько 300 тисяч гривень.

«Ми написали на міську раду лист, щоб через управління надзвичайних ситуацій нам виділили кошти в сумі близько 300тисяч гривень. Але оскільки ми обласне підприємство міськраді потрібно було заключити угоду з обласною радою. Знаю, що зараз на стадії вирішення питання фінансування. Тепер ми придбаємо необхідний матеріал і будемо проводити санацію водопроводу: там зараз лежить труба діаметром 500мм, а ми прокладемо діаметром 300 мм. На час виконання робіт не треба буде демонтовувати МАФи», - каже Давидчук.

 

Поширюйте

Коментуйте