Суспільство

Тепломережі кропивницьких навчальних закладів ремонтуватимуть після старту опалювального сезону

. 1211

З початку минулого тижня до кропивницьких навчальних закладів офіційно «пустили тепло». Тим не менш, як свідчить інформація опублікована в системі ProZorro, ряд установ виявився технічно не готовими до опалювального сезону.

teplo

Так 5 листопада управління освіти міської ради Кропивницького прозвітувало про підписання одразу 7 договорів , що стосувались ремонтних робіт тепломереж в школах та дитсадках міста. Загальна вартість замовлення склала 162,52 тисячі гривень.

Підрядникам було замовлено поточний ремонт вузлів обліку теплової енергії в ЗОШ №19 та №1, а також в 35-му ДНЗ та ще одному, не вказаному навчальному закладі. Кожне замовлення коштувало бюджету від 6,08 до 6,84 тисяч гривень.

Крім того за 49,95 тисяч гривень буде проведено поточний ремонт теплової мережі 27-ї школи, за 36,78 тисяч – ремонт вузла опалювальної системи дитсадка №27 і за 49,96 тисяч гривень відремонтують опалювальну систему ЗОН №34.

Два з семи замовлень управління освіти без торгів віддало ФОП Кваші Роману Миколайовичу, а ще п’ять приватному підприємству «Енерго К», власником якого є все той же підприємець. При цьому строк виконання усіх контрактів – до 6 листопада включно.

Зауважимо, починаючи з червня поточного року підрядники, на замовлення управління, в рамках підготовки навчальних закладі до опалювального сезону вже проводили аналогічні ремонті роботи. Коштували поточні роботи на теплових мережах 12 освітніх закладів 323,19 тисяч гривень.

Чому одразу після офіційного старту опалювального сезону виникла потреба у ремонтних ми спробували дізнатись у начальниці управління освіти міської ради Кропивницького Лариси Костенко. Чиновниця пояснила, подібні роботи виконуються за потреби яка, на жаль, виникає щорічно. За більш детальною інформацією пані Костенко перенаправила нас до свого заступника Євгена Серопяна який, однак, не зв’язок так і не вийшов.

Загалом через систему ProZorro Роман Кваша в якості ФОПа спільно зі своїм приватним підприємством встигли отримати від управління 100 замовлень на суму 15,98 мільйонів гривень. Всі договори при цьому були укладені без проведення конкурентних торгів.

Павло Лісниченко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама