Суспільство

Кропивницький: постраждалим від смерчу продовжують надавати матеріальну допомогу

 Автор: Валерія Жовтун. 2030

В місті продовжують надавати матеріальну допомогу кропивничанам, які постраждали під час смерчу 17 жовтня.

smer4 1

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

За словами заступниці голови Фортечної районної у місті ради Ірини Жарової, 22 кропивничанам, які стоять на обліку в управлінні соціального захисту населення, є підопічними територіального центру, одинокими громадянами, коштом благодійного фонду “Смайл”, почали першочергово відновлювати покрівлі житлових будинків. Нині 60% цих будинків відновлено, решта – знаходиться на завершальній стадії.

Експерти обстежили понад 279 домоволодінь. У 241 будинку провели огляд спеціалізованими бригадами, 203 — обстежили та склали кошториси, 38 — відмовились від допомоги через незначні пошкодження.

За інформацією благодійного фонду “СМАЙЛ”, з 17 жовтня по 6 листопада на рахунок надійшло 730 тис. грн, з них 673 тис. грн витрачено, залишок — 57 тис. грн. Проте на відновлювальні роботи ще не вистачає понад 360 тис. грн.

— Станом на 9 листопада відповідно до рішень виконавчого комітету міської ради надано одноразову матеріальну допомогу 50 мешканцям міста, які постраждали від стихійного лиха на загальну суму 706 тис. 735 грн. Ще два проєкти рішення підготовлені на розгляд виконкому — це ще 51 особа. Ці сім’ї зазнали збитків на загальну суму 634 тис. 773 грн, – каже Ірина Жарова.

Також нині тривають ремонтні роботи ОСББ “Лелеківське”: з чотирьох пошкоджених секцій покрівлі одна вже повністю відновлена. Загалом з резервного фонду бюджету міста ОСББ виділили 500 тис. грн.

 

Поширюйте

Коментуйте