Суспільство

У Кропивницькому стартували перевірки ринків на дотримання карантинних вимог

. 1770

З 10 листопада у Кропивницькому стартували щоденні перевірки ринків та супермаркетів міста на дотримання карантинних вимог.

29627 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Щоденно перевірятимуться ринки та супермаркети Кропивницького на доручення міського голови Андрія Райковича. На порушників, фізичних осіб-підприємців, накладатимуть штраф від 17 тисяч гривень на юридичних осіб – від 34 тисяч гривень.

Робоча група, до складу якої увійшли представники поліції, управління торгівлі та побутового обслуговування населення, фахівці Держпродспоживслужби, перевірили такі ринки: Центральний, Критий, Черемушки.

– На Центральному ринку виконуються протиепідемічні заходи. При вході на територію ринку є диспенсери з антисептиками, перед початком роботи проводиться скринінг температури працівників, про що свідчать відповідні записи в журналі, дезінфекція приміщення проводиться кожні три години, – зазначив начальник Кропивницького міського управління головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олександр Сіленко. – Зафіксовано один факт порушення — продавчиня рибної продукції відпускала товар без маски. У результаті недбальства реалізатора на керівництво ринку накладуть штраф.

“Масочного режиму” дотримуються на Критому та ринку Черемушки. Тут також наявні антисептики та проводиться температурний скринінг. На ринку Черемушки між продавцями та покупцями натягнуті захисні екрани із поліетиленової плівки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама