Суспільство

На UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ триває відбір ідей для телепрограм

. 1841

 

Суспільне Кропивницький запрошує місцеві продакшени взяти участь у відкритому конкурсі «Створюй з Суспільним». Найкращі ідеї телевізійних програм будуть профінансовані Суспільним (або донорами), готові проєкти покажуть у ефірі регіональних філій. Заявки на конкурс можна подати до 22 листопада.

 

idea

Про те, як взяти участь у відборі ми розпитали продюсерку філії Суспільного UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Олену Квашу.

- Олено, що це за конкурс такий, хто в ньому може брати участь?

- Ми запрошуємо до співпраці місцеві творчі групи, що мають цікаві й креативні ідеї, добре знають Кіровоградщину, не бояться експериментів, розуміють, чим можна залучити аудиторію на різних платформах. І головне - готові поділитись тим, що захоплює їх самих, розкрити секрети чи зробити відомими локальні історії.

- Тобто, будь-яка ідея буде розглядатися?

Ці ідеї мають бути співзвучними місії Суспільного, відповідати завданням конкурсу та бути розрахованими на реалізацію протягом 4–6 місяців 2021 року.
Кожен з попередніх відборів мав тематичне замовлення. Цього року для роботи пропонуємо такі теми:

  • замовчувана історія регіону радянських часів;
  • життя й побут віддалених міст регіону;
  • здоров’я в регіоні;
  • культурно-освітнє життя регіону під гаслом «Навчання впродовж життя»;
  • деіндустріалізація регіону;
  • права, рівність та доступність у регіоні.

Хронометраж та кількість випусків прописані у Замовленні.

- На яку фінансову допомогу можуть розраховувати переможці?

На один проєкт: від 50 000 до 750 000 гривень, залежить від складності реалізації ідеї.

Загальний бюджет (тобто скільки проєктів Суспільне зможе профінансувати) буде відомо після ухвалення держбюджету і відповідно розміру фінпідтримки Суспільного мовника у 2021 році.

- Все так просто — прийшов, захопив і виграв?

Ми пропонуємо можливості. Перемога залежить від вашої роботи, розуміння замовлення. Нагадаю — конкурс має чіткі вимоги, треба заповнити пакет документів, прорахувати бюджет, і візуалізувати свої історії (показати відеопрезентацію).

- Скільки проєктів вже реалізували?

- Вся Україна дивиться програму “Недалечко”, яку робить кропивницька команда. Зазначу, маємо багато позитивних відгуків. Минулого року по системі було відібрано 34 проєкти, 20 вже запущено у виробництво, більша частина транслюється в ефірі всіх філій Суспільного.

- Чому вирішили залучати сторонні продакшени?

- Кожен наш журналіст — фахівець своєї справи, але не може бути універсальним експертом, робити програми на будь-які теми однаково глибоко. Тому ми шукаємо людей, що добре знаються на обраній темі та мають або можуть орендувати сучасну техніку (дрони, до прикладу, чи камери GoPro). Сучасні режисерські знахідки і сміливі експерименти теж вітаються.

- Хто обиратиме переможців?

Відбір має два рівні - регіональний і центральний. Спочатку з проєктами працюватиме продюсер філії. На другому етапі — конкурсна комісія у центральному офісі (члени правління і продюсери різних платформ Суспільного).

- Скільки часу мають продакшени, щоб податись на конкурс?

Збір заявок: 26 жовтня - 22 листопада (треба заповнити картку проєкту, прорахувати бюджет і надіслати на адресу press.kropyvnytskyi@suspilne.media ). Технічний відбір та пітчинг у регіональних філіях заплановано 23-29 листопада, захист заявок у центральному офісі - 07-24 грудня, переможців оголосять 25 грудня. Детальніше з умовами можна ознайомитись на нашому сайті.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама