Суспільство

Жінка з двома дітьми не може в’їхати до батьківської хати, бо не пускає “квартирантка”

. 4399

31-річна Альона Гордієнко з Соколівського аби полегшити добирання своїм двом дітям до школи нещодавно вирішила переїхати до батьківської хати, де прописана, як і її діти. Однак її не пускає жити жінка, яку свого часу пустив пожити в будинок брат Альони. Принаймні про це каже сусідка по вулиці Ірина, яка і звернулася до редакції “Гречки”, аби молодій жінці, одинокій матері з дітьми допомогти.

dim copy copy copy

– Добре знала сім’ю, яка жила поруч. Це була багатодітна сім’я: мама і п’ятеро дітей – брат і четверо сестер, одна з них Альона. Мама померла, а діти роз’їхалися хто куди. Будинок залишився, але зараз там проживає Лідія Іванівна, 71-річна жінка. Її знають у селі, – розповідає сусідка Ірина. – Вона попросилася пожити тут тимчасово і брат Альони Сашко дозволив. Зараз він за кордоном на заробітках і схоже не збирається повертатися. Лідія Іванівна поселилася в цей будинок ще чотири роки тому і виселятися абсолютно не хоче. Вона зараз погрожує Альоні і двом діткам. Виходить, що діти з матір’ю залишилися просто на вулиці. Нам треба розголос інакше цю дитину (Альону, - ред.) просто затюкають і вона не зможе жити в цій хаті.

Ситуація в тому, що через сімейні обставини нещодавно Альона була змушена переїхати з дітьми на дачу, звідки 9-річному синові і 6-річній донці тепер важко добиратися в школу. Тому жінка і вирішила повернутися в батьківську хату, щоб було зручно дітям.

– З дачі добиратися в школу дуже незручно. Якщо переїдемо в батьківську хату, то йти хвилин 20-30 пішки. Це близько. А зараз ми добираємося довго. З дому вийшли о 6:30, йшли пішки пів години і ще їхали з двома пересадками. Донька каже, що ніжки болять скільки йти, бо ще й швидко треба йти і з маршрутками нелегко, бо беруть лише сидячі місця, – каже Альона, яка чекає під дверима державного нотаріуса, аби взяти документи на право власності.

Як і Ірина, так і Альона кажуть, що сьогодні, 12 листопада, вже написали скаргу в сільську раду.

Натомість голова Соколівської сільради Інна Завірюха каже, що про ситуацію загалом їй відомо також зі слів сусідів, але ніхто зі спадкоємців в сільраду за допомогою ще не звертався.

– До сільської ради ніхто зі спадкоємців не звертався. Але ми в принципі не можемо якісь міри прийняти, щоб вигнати ту людину. Вони це можуть зробити лише в судовому порядку, – зазначила сільська голова.

Відомо, що сьогодні також має приїхати до будинку і поліція. “Гречка” і надалі стежитиме за ситуацією.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама