Суспільство

Дитячу книгу кропивницького автора закуплять для понад 400 бібліотек України

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2034

 

Книга Петра Мельника для дітей "Дивовижна подорож Соні і Асі на Козацьку Січ" від видавництва Імекс-ЛТД потрапить у бібліотеки по всій країні.

 

img 19354 1

Перелік книг, які відібрали, опублікував Український інститут книги.

Видання потрапило у перелік книг, які будуть придбані для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році 476 примірників казки отримають бібліотеки всієї країни. 

"Як звичайний збірник маминих рецептів міг стати чарівним? Як звичайна дівчинка Софійка опинилася так далеко від рідного дому й стала учасницею незвичайних і небезпечних пригод і коли вони завершаться? Як звичайна кішка заговорила і як козаки можуть товаришувати з вовками? Чи вдасться Соні й Асі врятувати Січ від татар? Хто такі Гречка та Перевершко? Що має робити джура, щоб нагодувати козацьку братію галушками? Отримати відповіді на ці запитання, стати свідками інших пригод читачі зможуть, гортаючи сторінки нової пригодницько-фантастичної повісті «Дивовижна подорож Соні й Асі на Козацьку Січ»", - так описують книгу в анотації видавці.

Це вже третя книга із циклу історій. Їй передували "Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії" та "Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту".

 

Поширюйте

Коментуйте